CricketArchive

Australia Players (W)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Warden (Wagga Wagga)
Warden (Cootamundra)
A Warden (Shoalhaven)
L Warden (South Queensland)
LG Warden (Queensland)
NW Warden (Northern New South Wales)
W Warden (Shoalhaven)
BJ Wardill (Victoria)
RW Wardill (Victoria)
DMS Wardlaw (Tasmania)
RBS Wardlaw (Tasmania)
A Wardrop (Essendon)
RS Wardrop (Essendon, North Melbourne)
Ware (Federal Capital Territory Cricket Association)
AL Ware (Queensland Country)
GC Ware (Hawthorn-East Melbourne)
JM Ware (Tasmania)
S Ware (Warringah)
A Wareham (Fitzroy)
G Wareham (Victoria Under-15s Women, Victoria Under-18s Women)
T Warfield (Old Cranbrookians)
S Warford (umpire)
CG Waring (Melbourne)
G Waring (Melbourne Grammar School)
GJ Waring (Footscray)
TG Waring (North Melbourne)
PT Warington (Victoria City Colts)
D Wark (Kensington)
D Wark (Australian Capital Territory)
JM Wark (North Melbourne)
M Wark (Australian Capital Territory, Southern New South Wales, Western Suburbs)
S Wark (Gordon, St George)
S Wark (St George Third XI)
W Wark (Australian Capital Territory)
Warleigh (The Officers of HMS Wolverine)
CWW Warne (Carlton)
FB Warne (Europeans, Retrievers, The Rest, Transvaal, Victoria, Worcestershire)
HCJ Warne (Carlton)
JKM Warne (Carlton)
M Warne (Traralgon Cricket Association)
M Warne (Traralgon and District)
MG Warne (St Kilda)
SK Warne (Australia, Hampshire, ICC World XI, Melbourne Stars, Rajasthan Royals, Victoria)
TS Warne (Victoria, Victoria XI)
VW Warne (Carlton)
R Warnecke (Prince Alfred College, Adelaide)
Warner (Eltham College, Melbourne)
AJ Warner (Pulteney Old Scholars)
DA Warner (Australia, Delhi Daredevils, Durham, Middlesex, New South Wales, Northern Districts, Sunrisers, Sydney Sixers, Sydney Thunder)
F Warner (Moreton Bay Club)
S Warner (Australian Capital Territory Women, Northern Territory Women)
S Warner (Eastern Suburbs Third XI)
T Warner (Campbelltown-Camden Third XI)
TA Warner (Toowoomba)
TD Warner (umpire)
R Warner-Jones (Western Suburbs)
R Warner-Jones (Western Suburbs)
MB Warnes (Long Plains)
IPS Warne-Smith (Melbourne)
WE Warne-Smith (Melbourne University, University)
N Warnest (Pulteney Old Scholars)
AJ Warnock (North Queensland Under-17s, North Queensland Under-19s)
M Warnock (North Queensland Under-17s)
S Warnock (Illawarra)
GG Warr (Queensland)
Warren (Castlemaine)
Warren (Campbelltown)
Warren (Australian Old Collegians)
A Warren (Young)
A Warren (Sydney Grade XI)
A Warren (Balgownie)
AJ Warren (Western Australia Country)
AJ Warren (Bayswater-Morley)
B Warren (New South Wales Schools)
B Warren (Kensington)
BJ Warren (Dandenong, Prahran)
CJ Warren (Joondalup)
CJ Warren (Wanneroo)
CJ Warren (Quinns Rocks)
CR Warren (Auburn)
E Warren (St Kilda)
ER Warren (Bendigo)
ER Warren (Williamstown)
F Warren (Victoria Country)
G Warren (Campbelltown, Illawarra, New South Wales Country, Sutherland)
G Warren (Victoria Country)
H Warren (Benalla)
HG Warren (Carlton, South Melbourne)
J Warren (Rosedale-Kilmany)
J Warren (Queensland and South Australia Women)
JA Warren (Bentley)
JK Warren (Toongabbie)
K Warren (scorer)
M Warren (Fitzroy)
N Warren (Subiaco-Floreat)
P Warren (Illawarra)
PC Warren (Tasmania)
R Warren (Southern Districts of New South Wales)
R Warren (Mosman)
RH Warren (Benalla)
S Warren (Queensland Country Under-19s Second XI)
SAH Warren (Northcote)
W Warren (Young)
W Warren (Combined Services)
WR Warren (St Peter's College, Adelaide)
AW Warrener (Queensland Country)
Warry
AM Warry (Sale City)
DJ Warry (Northcote)
G Warry (Sutherland)
RS Warry (Maryborough, Queensland)
TS Warry (Maryborough)
J Warterlow (Sydney University)
Warton (New South Wales Junior Union)
C Warton (Victoria Women)
C Warton (New South Wales Country)
B Warwick (New South Wales Country)
DJ Warwick (Frankston Peninsula, Victoria Country)
FW Warwick (Queensland Country)
G Warwick (Bairnsdale Cricket Association)
TH Warwick (umpire)
G Washington (Essendon)
Wasiliev (Oxley College)
M Wasley (Pinjarra)
MA Wasley (Tasmania, Western Australia)
MJ Wasley (Geelong)
B Wass (Rovers)
S Wass (Queensland Women)
B Wassell (Epping)
JJ Wasson (Camden)
L Wastell (Bendigo)
AV Wasyluk (Mosman)
C Wat (Subiaco Marist)
AL Watchman (Australian Capital Territory, Canberra)
JW Watchorn (Williamstown)
L Waterhouse (Bayswater-Morley)
LG Waterhouse (Australia Schools Under-16s, Welbeck Colliery, Western Australia Under-17s, Western Australia Under-19s, Western Australia Under-23s)
PJ Waterhouse (Victoria Country)
Waterman (Federal Capital Territory Cricket Association)
BJ Waterman (Fitzroy-Doncaster, Victoria Institute of Sport, Victoria Under-17s, Victoria Under-19s)
LW Waterman (Queensland)
RE Waterman (Western Australia Country, Western Australia Under-19s)
S Waterman (Greenvale)
Waters (Maitland)
Waters (Willeton)
A Waters (Traralgon Cricket Association)
A Waters (University)
AJ Waters (University)
C Waters (Northern District Third XI)
D Waters (Boisdale-Briagolong)
D Waters (Willeton)
D Waters (umpire)
DJ Waters (Western Australia Second XI, Western Australia Under-19s)
EN Waters (Victorian Army)
F Waters (University)
G Waters (Valley)
GW Waters (Tasmania)
L Waters (Port Pirie Combined XI Women, South Australia Women)
L Waters (New South Wales Western Districts and Far West)
LJ Waters (Wynnum-Manly)
M Waters (Yass)
P Waters (Benalla)
RJ Waters (Essendon)
RW Waters (South Australia)
SB Waters (North Melbourne, Northcote, St Kilda, Victoria Second XI)
J Waterson (South Barwon)
DJ Wates (Western Australia)
GA Wates (South Perth, Southgate, Western Australia, Western Australia Colts, Western Australia Second XI, Western Australia Under-19s)
K Watham (New South Wales City Origin)
G Wathen (Bendigo)
A Watherston (Payneham)
A Watherston (East Torrens)
A Watkin (South Australia Second XI)
A Watkin (Melbourne Grammar School Development XI)
AE Watkin (Hawthorn-East Melbourne)
H Watkin (Melbourne Grammar School)
JG Watkin (Hawthorn, Hawthorn-East Melbourne)
PF Watkin (Hawthorn, Hawthorn-East Melbourne, Waverley)
A Watkins (Strathfield)
A Watkins (Australia Deaf)
AJ Watkins (umpire)
AL Watkins (North West Sydney)
BK Watkins (Camberwell Magpies, Casey-South Melbourne)
D Watkins (Newcastle and Illawarra)
E Watkins (umpire)
E Watkins (Tasmania)
GA Watkins (Victoria Country, Waverley)
J Watkins (Newcastle)
JR Watkins (Australia, New South Wales)
K Watkins (South Gippsland)
K Watkins (Warragul Cricket Association)
M Watkins (Western Australia Under-17s)
MI Watkins (Murdoch University Melville)
N Watkins (Australia Deaf)
NC Watkins (Gold Coast Dolphins, Hythe, Parramatta, Queensland Country Under-19s, Queensland Under-19s, South Queensland Under-19s)
P Watkins (Australia House)
P Watkins (Newcastle City and Suburban Cricket Association)
P Watkins (umpire)
TC Watkins (Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s, Sydney University)
TD Watkins (New South Wales Colts)
WE Watkins (Hawthorn-East Melbourne, Northcote)
A Watkiss (Sutherland Third XI)
Watling (Goulburn Revellers Women)
E Watling (umpire)
WH Watling (South Australia)
A Watmuff (Brighton)
FJ Watmuff (Victoria)
PC Watmuff (Richmond)
Watsford (Coolgardie)
AP Watsford (Bendigo)
ES Watsford (Richmond)
F Watsford (New South Wales Second XI)
G Watsford (South Australia, Victoria)
Watson (Gippsland)
Watson (Victoria)
Watson (Cootamundra)
Watson (Stanmore)
Watson (Virginia State School)
Watson (Dunkeld)
Watson (Richmond)
A Watson (North Queensland, North Queensland Colts, North Queensland Country, North Queensland Country Colts, North Queensland Country Under-21s, North Queensland Under-19s, Queensland Country, Queensland Country Colts, Queensland Under-16s, South Australia Cricket Association XI, South Queensland Country Colts)
A Watson (Ballarat)
A Watson (Traralgon Cricket Association)
A Watson (Toowoomba)
A Watson (Richmond)
A Watson (Toongabbie)
A Watson (Brighton District)
AA Watson (South Melbourne)
AD Watson (New South Wales Teachers)
AE Watson (Tasmania)
AG Watson (umpire)
AJ Watson (Kensington, South Australia Second XI)
AJ Watson (Kensington)
AS Watson (South Australia)
B Watson (North Queensland Colts)
B Watson (South, Tasmania)
B Watson (South)
B Watson (Queensland Under-15s Women, Queensland Under-18s Women)
B Watson (Lindfield)
B Watson (Murgheboluc)
BF Watson (New South Wales)
BJ Watson (Victoria)
BJD Watson (Melbourne)
BK Watson (Buckley Ridges)
C Watson (New South Wales Junior Union)
C Watson (South, Tasmania)
C Watson (Australian Capital Territory)
C Watson (Greenvale)
C Watson (Sydney Shires XI)
CA Watson (Inglewood)
CA Watson (Auburn, Hawkesbury, Macquarie University, North West Sydney)
CM Watson (Ballarat)
D Watson (Maryborough)
D Watson (University)
D Watson (Alexander Thomson)
DI Watson (umpire)
DJ Watson (Casey-South Melbourne)
DJ Watson (Buckley Ridges)
DS Watson (University)
EC Watson (Ipswich and West Moreton)
G Watson (South Brisbane)
G Watson (Australian Old Collegians, University of New South Wales)
G Watson (Gordon)
GA Watson (umpire)
GD Watson (Australia, New South Wales, Victoria, Western Australia)
GE Watson (Limestone Cricket Club)
GG Watson (New South Wales, Western Australia, Worcestershire)
H Watson (North, Northern Tasmania Cricket Association, Tasmania)
H Watson (Entally)
H Watson (Sutherland Third XI)
HK Watson (South East Queensland)
J Watson (umpire)
J Watson (Victoria)
J Watson (Monash Tigers, Richmond)
J Watson (Tuart Hill)
J Watson (Victoria Blind)
JW Watson (Tasmania)
K Watson (Bairnsdale Cricket Association)
K Watson (Elsternwick)
K Watson (South Melbourne)
L Watson (Bassendean)
LH Watson (Ipswich and West Moreton)
M Watson (scorer)
M Watson (Northern Districts of New South Wales)
M Watson (Lindfield)
N Watson (North Queensland Under-19s)
P Watson (umpire)
P Watson (Williamstown)
P Watson (North Tamworth)
R Watson (umpire)
R Watson (Echuca)
R Watson (Melbourne Grammar School)
RCW Watson (Western Australia)
RH Watson (St Kilda)
RP Watson (Toowoomba)
S Watson (Western Suburbs)
S Watson (Burwood Briars)
S Watson (Redlands)
S Watson (Margaret River)
SR Watson (Australia, Brisbane Heat, Hampshire, New South Wales, Queensland, Rajasthan Royals, Sydney Sixers, Tasmania)
T Watson (South Australia Under-16s)
T Watson (Ballarat)
TJ Watson (Adelaide University)
W Watson (New South Wales)
W Watson (Western Australia Eastern Districts)
W Watson (Bathurst)
WJ Watson (Australia, New South Wales)
AD Watt (Western Australia)
AJ Watt (Queensland Colts)
AKE Watt (Tasmania)
C Watt (Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s)
C Watt (Essendon)
D Watt (Queensland)
E Watt (umpire)
F Watt (Australian Capital Territory Under-17s)
H Watt (Mosman Third XI)
J Watt (Tasmania)
JC Watt (Tasmania)
JC Watt (South)
L Watt (umpire)
LA Watt (Redlands)
M Watt (Central Cumberland)
M Watt (University of New South Wales)
N Watt (Shoalhaven)
NJ Watt (Sale)
R Watt (Murray-Goulburn)
R Watt (Southern Districts)
S Watt (Illawarra, Shoalhaven, Southern New South Wales)
T Watt (Southern Districts)
W Watt (umpire)
WM Watt (Prahran)
JC Watters (Victoria)
RA Watters (North Melbourne)
RIA Watters (Hawthorn-East Melbourne)
S Watters (Darwin Fourth XI)
M Watterson (Hawkesbury)
M Watterson (Blacktown Third XI)
N Watterson (Holbrook)
Watts (Geelong)
Watts (Bendigo)
A Watts (Western Australia Colts and Country XI)
A Watts (Victoria Under-17s)
BA Watts (South Queensland Under-19s)
BJ Watts (Richmond)
C Watts (McKinnon)
C Watts (Caulfield Grammarians)
CA Watts (South Australia)
D Watts (Queensland)
DJ Watts (Tuart Hill)
DN Watts (Queensland Under-17s, South Queensland, South Queensland Under-19s)
F Watts (Victoria Country)
G Watts (Illawarra)
G Watts (Crusaders)
GM Watts (Victoria)
H Watts (Victoria Country)
H Watts (New South Wales Junior Union)
J Watts (Victoria Country Colts)
J Watts (Combined Services)
J Watts (Northcote)
J Watts (Dover)
JP Watts (Sandgate-Redcliffe)
K Watts (Queensland Under-17s Women)
KG Watts (Burwood Briars Over-40s)
KR Watts (North Melbourne, North Melbourne-Geelong)
L Watts (Redlands)
LJ Watts (Australia Under-19s, Fitzroy, Fitzroy-Doncaster, Victoria Second XI, Victoria Under-19s)
M Watts (McKinnon)
P Watts (Crusaders)
R Watts (North)
R Watts (Illawarra)
R Watts (Northern District)
R Watts (Eastern Suburbs)
R Watts (Northern District Third XI)
RJ Watts (Bundaberg)
RT Watts
RT Watts (Wynnum-Manly)
RW Watts (Australia Young Cricketers, Australian Schoolboys, Fitzroy, Fitzroy-Doncaster, Victoria Colts, Victoria Under-19s)
S Watts (Lindfield)
SA Watts (Queensland Colts)
T Watts (Limestone Cricket Club)
W Watts (Fremantle)
Wauchope (Bairnsdale)
BH Wauchope (South Australia Country)
W Wauchope (Dandenong)
Waugh (Cootamundra)
C Waugh (Innis Mowbray Eagles)
CW Waugh (umpire)
DJ Waugh (Bankstown, Club Cricket Conference, Marylebone Cricket Club, New South Wales Under-17s, Sydney University, Teddington)
DP Waugh (New South Wales, South Australia)
K Waugh (New South Wales Combined Second Grade)
L Waugh (South Queensland Under-17s)
L Waugh (Sunshine Coast)
ME Waugh (Australia, Essex, New South Wales)
RF Waugh (New South Wales, Western Australia)
RF Waugh (North Melbourne, Port Melbourne, South Melbourne, St Kilda)
SR Waugh (Australia, Ireland, Kent, New South Wales, Somerset)
TG Waugh (Hawthorn-East Melbourne)
WN Wauhope (Fitzroy)
Wauldron (Virginia State School)
RW Wawn (Carlton, Fitzroy, University)
A Way (Newcastle Cavaliers)
BH Way (Melbourne)
I Way (Australian Capital Territory)
J Waye (Footscray, Hawthorn-East Melbourne)
LS Waye (South Australia)
Waygood (Goulburn)
WE Waygood
B Wayman (Murray-Goulburn, Victoria Country)
PT Wayman (Northcote)
F Waymouth (New South Wales Western Zone)
WB Reimann (South Australia Country)
DJ Weakley (Northern New South Wales, Northern Suburbs, Queensland Colts)
JH Weale (New South Wales)
BG Weare (North Queensland, North Queensland Under-19s, Queensland, Queensland Academy of Sport, Queensland Country, Queensland Country Under-19s)
Wearmouth (Stawell)
Wearne (Parramatta)
Wearne (Cumberland)
AJ Wearne (Richmond)
G Wearne (umpire)
G Wearne (umpire)
GH Wearne (New South Wales Great Public Schools)
I Wearne (Western New South Wales Women)
J Wearne (umpire)
R Wearne (umpire)
WS Wearne (New South Wales)
J Weatherald (Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s, Prince Alfred College, Adelaide)
A Weatherall (Sydney Metropolitan)
L Weatherall (Australian Capital Territory Women)
M Weatherall (Gold Coast Dolphins)
P Weatherall (Sutherland)
P Weatherall (GF Lawson's XI)
Weatherby (Goulburn)
E Weatherby (umpire)
A Weatherdon (Mosman)
P Weatherdon (Mosman)
MJ Weatherhead (Queensland Country Under-19s, South Queensland Under-17s, South Queensland Under-19s)
MJ Weatherhead (Ipswich-Logan)
J Weatherley (Maffra)
GA Weatherspoon (South Australia Under-15s Women, South Australia Under-18s Women)
DA Weaver (South Melbourne)
E Weaver (Old Scotch)
E Weaver (Carlton)
J Weaver (Swan and Helena Districts Cricket Association)
J Weaver (Northcote)
K Weaver (Coburg)
M Weaver (South Australia)
MK Weaver (Tea Tree Gully)
P Weaver (Lindfield)
Webb (Bathurst)
Webb (17th Regiment, The Garrison)
Webb (Westbury)
A Webb (Braidwood)
B Webb (Hillman)
BL Webb (Queensland)
BS Webb (Whitfords)
C Webb (Australian Old Collegians)
C Webb (Kew)
CA Webb (Tasmania Under-15s Women, Tasmania Under-18s Women)
CR Webb (South Australia)
D Webb (Auburn, Macquarie University)
E Webb (Newcastle)
EM Webb (St Peter's College, Adelaide)
FG Webb (Carlton)
G Webb (Barrier Ranges Cricket Association)
G Webb (Fitzroy)
GH Webb (Northern Rivers Districts, Richmond River Districts)
GN Webb (Essendon)
GW Webb (Newcastle, Northern Districts of New South Wales)
IL Webb (Goodwood)
J Webb (Australian Capital Territory)
JK Webb (Melbourne University)
JP Webb (Northern District)
KN Webb (South Australia)
L Webb (Campbelltown-Camden)
LA Webb (Tasmania Under-17s)
LG Webb (Prince Alfred College, Adelaide)
M Webb (Australian Capital Territory)
M Webb (New South Wales Country)
M Webb (Wanderers)
M Webb (South Sydney)
N Webb (New Town)
NG Webb (Tasmania Second XI, Tasmania Under-17s, Tasmania Under-19s)
O Webb (Bathurst)
OE Webb (Australian Capital Territory Under-17s, St Kilda, Victoria Under-19s)
P Webb (SJ Blues)
PJ Webb (Hawthorn, Hawthorn-Waverley, Victoria Under-17s)
R Webb (referee)
R Webb (Goulburn)
R Webb (Illawarra)
R Webb (Port Melbourne)
RJ Webb (Essendon)
S Webb (Australian Capital Territory Under-17s Women)
S Webb (Port Melbourne)
T Webb (Goldfields)
T Webb (Central Gippsland Cricket Association)
T Webb (Watervale)
W Webb (Southern Tablelands)
W Webb (Bathurst)
W Webb (Fitzroy, Northcote)
WA Webb (Queensland Country)
Webbel (Inglewood)
BD Webber (Port Adelaide)
C Webber (Swanbourne)
C Webber (Bedford Morley)
DS Webber (South Australia)
E Webber (Geelong)
G Webber (Barrier Ranges Cricket Association, Broken Hill)
H Webber (Caulfield)
J Webber (South Australia Second XI)
J Webber (Mosman)
J Webber (Australia House)
K Webber (Queensland Women)
M Webber (Sydney University)
M Webber (Hamilton-Wickham)
MJ Webber (Northern District Third XI)
R Webber (Central Gippsland Cricket Association)
R Webber (Newborough Bulldogs)
R Webber (Traralgon Cricket Association)
S Webber (Newcastle)
S Webber (Hamilton-Wickham)
S Webber (Manly-Warringah)
TM Webber (Hawthorn-East Melbourne)
TP Webber (East Torrens)
G Weber (Australian Capital Territory)
J Weber (Mosman)
J Weber (Western Suburbs)
WC Weber (Prahran)
K Webley (Wanneroo)
M Websdale (Western Australia)
Webster (Sandhurst)
Webster (Glen Innes)
Webster (Stanmore)
A Webster (Tynemouth)
A Webster (Perth)
AMC Webster (Western Australia)
B Webster (Australian Capital Territory Under-17s, Australian Capital Territory Under-19s)
B Webster (Australian Capital Territory Under-17s Women, New South Wales Under-15s Women, New South Wales Under-17s Women)
B Webster (Riverina)
BJ Webster (Tasmania)
C Webster (umpire)
C Webster (Tasmania Under-15s Women)
C Webster (Albury)
CA Webster (South Queensland)
G Webster (New South Wales Country South-Western)
G Webster (New South Wales Country)
GJ Webster (North Queensland)
HW Webster (South Australia)
I Webster (Queensland Country Under-19s)
J Webster (Junee and District Women)
J Webster (Tasmania Under-19s)
J Webster (Wynnum-Manly)
J Webster (Queensland Under-17s)
L Webster (Southern Districts of New South Wales)
LB Webster (New South Wales Great Public Schools)
M Webster (Australia House)
M Webster (Western Australia Colts)
N Webster (umpire)
R Webster (Southern Districts of New South Wales)
R Webster (Illawarra)
R Webster (Northcote)
RP Webster (Fremantle)
S Webster (Balmain)
S Webster (Collingwood)
SE Webster (New South Wales)
SN Webster (Prahran)
T Webster (New South Wales Great Public Schools)
TA Webster (North Queensland Under-19s, Queensland Academy of Sport, Queensland Country Under-19s)
W Webster (New South Wales)
W Webster (Western Australia Colts)
B Weckert (Swan Valley)
J Weckert (Caloundra)
R Weckert (Kensington)
BL Wedd (umpire, scorer)
R Wedd (Victoria Country)
L Weddell (Victoria Country)
PA Weddell (umpire)
R Weddell (St Kilda)
RL Weddikkara (Melville)
R Wedding (Yarraville)
RG Wedding (North Melbourne)
WB Wedgwood (Victoria)
WO Wedgwood (North Melbourne)
AH Weedon (Melbourne, St Kilda)
C Weedon (South Launceston, Tasmania Under-17s)
CJ Weedon (umpire)
AN Weekes (Waratah-Mayfield)
N Weekes (North-West Tasmania Cricket Association)
LR Weekley (South Australia)
A Weeks (North Queensland Country Colts, North Queensland Country Under-19s, North Queensland Country Under-21s, South Queensland Country Colts)
A Weeks (Queensland Under-15s Women)
AE Weeks (South Australia)
C Weeks (South Australia Country)
CR Weeks (Monash Tigers, Richmond)
H Weeks (Northern Territory Under-17s)
HM Weeks (scorer)
J Weeks (Bairnsdale Cricket Association)
MC Weeks (South Australia)
MC Weeks (Port Adelaide)
PJ Weeks (umpire)
T Weeks (Tasmania Under-17s)
WA Weeks (Hawthorn-East Melbourne, Ringwood)
A Ween (South Australia Under-19s)
M Ween (South Australia Under-17s)
U Weerasinghe (Leongatha Cricket Association, Northern Territory)
MP Weerasinghe Silva (Leongatha Cricket Association)
F Weetman (Guildford Grammar School)
S Weetman (North)
A Wegemund (Australia Women)
D Wegener (scorer)
SA Wegener (Sale)
N Wegman (New Town)
N Wegman (Clarence)
NJ Wegman (Tasmania)
R Wegner (umpire)
J Weidenhofer (South Australia Women)
CG Weier (Beenleigh-Logan)
D Weier (South Queensland)
B Weight (umpire)
J Weight (I Zingari Australia, Sydney Metropolitan Colts)
B Weightman (Victoria Country)
BM Weightman (North Queensland Under-19s, Queensland Under-17s)
G Weightman (Wurruk)
T Weightman (Traralgon Invitation XI)
D Weigl (Lara)
D Weigl (Geelong)
AW Weihen (University)
J Weiler (Lismore)
BM Weinert (South Australia Under-17s)
JG Weinstock (Camberwell Magpies)
Weir (umpire)
A Weir (Applecross)
AJ Weir (South Australia)
B Weir (Applecross)
C Weir (umpire)
C Weir (umpire)
D Weir (Goulburn, Southern Districts of New South Wales)
DD Weir (Fitzroy, Melbourne)
HS Weir (Queensland)
K Weir (Footscray)
L Weir (Western Australia Under-17s Women)
R Weir (umpire)
R Weir (umpire)
S Weir (Newcastle City and Suburban Cricket Association)
W Weir (Australia Women, New South Wales Women)
W Weir (Wyong)
P Weis (Combined Services)
R Weise (New South Wales Far West)
P Weisner (Pennant Hills, Southern Districts)
J Weiss (Maccabi Ajax)
R Weiss (New England)
B Weissel (Australian Capital Territory, New South Wales Country, Northern New South Wales, Yass)
G Weissell (Junee and District Women)
R Weitemeyer (umpire)
P Welbourn (umpire)

 

 

 

 

This page was created by the CricketArchive Oracles

LATEST SCORES





We would like to thank all our contributors. Click here to see how to you can help.
Copyright © 2003-2015 CricketArchive